Kāzas un jubilejas

Kāzu un jubilejas svinību vieta ar sajūtām!

Atrast īsto vietu, īsto mirkli svinēt mīlestību un kopā būšanu mūsu piejūras viesu namā Tūjā. Tēva Mājas Garoza ir vieta, kur skaisti atpūsties un svinēt dzīvi ģimenēm, draugiem un dabas mīļotājiem.

Ar lielāko prieku un rūpēm gatavosimies jūsu īpašai dienai.

Piedāvājam svinībām:

Viesu namā ir gaumīgi iekārtoti 10 numuriņi ar vannas istabām, viens no tiem ir ģimenes numuriņš ar divām guļamistabām un virtuvīti, trīs numuriņi ir ar terasīti, kuros paveras skats uz jūru. Papildus vietas 15 viesiem klājam gaumīgi iekārtotā mansardā. Blakus viesu namam mežmalā ir pirts namiņš, kurā nakšņot iesakām jaunajam pārim.

Ierašanās svinību vietā no plkst.15.00, izrakstīšanās 11.00 no numuriņiem, 12.00 no viesu nama.

Pagalmā ir īpaši iekārtota ugunskura vieta, mičošanas vieta ar izgaismotu vigvamiņu un pirts namiņš meža ielokā ar baļļu un šūpuļtīkliem. Viesu nama restorāns piedāvā izsmalcinātus, gardus ēdienus, kurus mūsu virtuves saimnieces gatavo no augstvērtīgiem produktiem un ar mīlestību.

Svinību restorāna piedāvājums ir sagaidīšanas uzkodas, īpašas vakariņas, aukstais galds un brokastis.

Jūsu ceremonijas vietai radīsim īpašu sajūtu un dekorus, iespējas gan mūsu pagalmā mežmalā, gan pie jūras vai viesu nama svinību zālē , kamīnam sildoties, ja lietus vai vēji mūs apciemo..Viesu nama saimniece ar ziedu fejām uzburs jūsu īpašai dienai jums izsapņoto noskaņu ar ziediem, dabas dekoriem, sajūtu nieciņiem, kas radīs jūsu dienu tik īpašu.

Sezonā: Oktobris-Maijs
Viesu nama un pirts namiņa noma, nakšņošana 25 personām
Sezonā: Jūnijs-Septembris
Viesu nama un pirts namiņa noma, nakšņošana 25 personām

Pasākumiem, lūgums aizpildiet pieteikumu:

Scroll to Top